Danışmanlık & Ürünler

/ /

Amacımız, müşterlerimizin yüksek beklentilerini karşılamak onları yüksek standartlara eriştirmektir.

Doğal bir enerji kaynağıdır.

Gürültüsüz ve çevreye uyarlıdır.

Evren ve güneş olduğu sürece sınırsızdır.

Güneş sürpriz yapmaz.

Her zaman enerji üretir.

  • Kendi Elektriğini Kendin Üret

Fotoelektron çözümleri, her yerde ve koşulda güvenilir elektrik enerjisi sağlar. Detaylı projelendirme ve tasarım ile sizin için en uygun çözümü sunar. Güneş ve Fotovoltaik – Güneş elektriği sistemleri dahilinde verdiğimiz ürün ve hizmetler: Eğitim programları, IEC Sertifikalı Garantili Paneller, İnvertörler, SMA Solar Technology AG, Kaneka gibi dünya devlerini ayağınıza getiriyoruz. Kredilendirme: Fotoelektron sunduğu düşük faizli eko krediler sayesinde, elektrik faturası öder gibi sistem temini sağlamaktadır. Dilerseniz ayda 150TL’den başlayan fiyatlarla sizde kendi elektriğinizi güneşten üretip gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilir ve bu prestijli aileye katılabilirsiniz.

  • Yenilenebilir Elektrik

Değerli turizimcimiz, Fotoelektron çözümleri, her yerde ve koşulda güvenilir elektrik enerjisi sağlar. Detaylı projelendirme ve tasarım ile sizin için en iyi çözümü sunar. Gelişen teknolojiyi olumlu yönde kullanmak ve Dünyamızı gelecek nesillere daha yaşanır bir halde bırakmak için oluşturduğumuz projeyi sizlerle paylaşabiliriz. Sulama Sistemlerinizi güneş enerjisine çevirmek için artık pompalarınızı değiştirmenize gerek yok. Fotoelektron geliştirdiği yeni teknoloji sayesinde maliyetlerinizi aşağıya çekiyor. Yenilenebilir Güç ve Enerji Kaynağı – Güneş ve Fotovoltaik – Güneş Elektriği Sistemleri – Eğitim Programları – IEC Sertifikalı 15-30 Yıl Garantili, Panallerde %18-20, İnvertörlerde %92-98 verimli Ürünler – SMA Solar Technology AG, Kaneka vb.

Biz bu işi yapmayı seviyoruz.

/ /

Türkiye referanslarımızdan bazıları; · EnerjiSA · Kipaş · Batıçim · Coşkunöz · Alp Karasar İnşaat · ODTÜ GÜNAM · Kocaeli University · Van 100. Yıl University · Çevtaş · Alarko Holding